İletişime Geç
İletişime Geç +90 (850) 241 95 08

Aile ve Boşanma Hukuku

Hızlı ve Sorunsuz Bir Yaklaşım Sunuyoruz!

Aile ve Boşanma Hukuku alanında uzman avukatlarımızla eşler arası uyuşmazlık durumlarında ve dava süreçlerinde müvekkillerimize etkin ve hızlı çözüm sunmaktayız.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak; nişanlanma, nişanın bozulması, evlenme, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma, nafaka yükümlülükleri, velayet, eşler arasındaki mal rejimleri, hısımlık, soy bağı, evlat edinme, çocuk malları, aile malları ile vesayet gibi konularda aile hukukundan doğan uyuşmazlıkların mahkemede çözülmesinde müvekkillerimize danışmanlık ve dava takibi desteği sunuyoruz.

Medeni kanun ve milletlerarası sözleşmelere uygun olarak müvekkillerimizin özel hayatının gizliliğini koruyacak şekilde boşanma dava sürecini yönetiyoruz.

Hem psikolojik hem de sosyal boyutları olan boşanma davalarının doğru biçimde yönetilmesi, her iki tarafında da haklarının korunması için uzman desteği almak şarttır.

Aile ve Boşanma Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eşler arasındaki uyuşmazlıkların ele alınarak boşanma davalarında gerekli belge ve sözleşmelerin hazırlanması için Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Evlilik öncesinde eşlerin arasında yapılacak mal rejimi sözleşmelerinin hazırlanması ve bilgilendirme yapılması, taraflar arası protokol düzenlenmesi ve bu protokollerin nasıl yürütüleceğinin açıklanması, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözülmesi, nişanlanmadan kaynaklanan ihtilafların çözülmesi, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının yabancı ülke mahkemelerinden aldıkları boşanma kararlarının işlenmesi, vesayet, kayyım gibi konularda danışmanlık yapıyoruz.

Aile ve Boşanma Hukuku hakkında bilgi almak, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma süreçlerinde yapmanız gerekenleri öğrenmek için avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Eşler arasındaki itilaf ve uyuşmazlık durumlarında boşanma davalarının takibi ve müvekkil haklarının elde edilmesi için profesyonel destek vermekteyiz.

Nişanın bozulmasından kaynaklı maddi ve manevi zarar davalarında müvekkil temsili, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarının takibi, boşanmadan sonra mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi, velayet ve nafaka hükümlerine aykırı davranılmasına karşı hukuki işlemlerin yapılması, evlilik dışı doğan çocuk ile baba arasında soy bağının kurulması, nesebin reddi, çocuk malları davalarının takibi ile evlat edinme işlemleri, aile içi şiddet durumunda tedbir kararının istenmesi, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü gibi konularda uzman avukatlarımızla süreci yönetiyoruz.

Türk ve yabancı eşlerin arasındaki evlilik ve aile konularındaki dava ve yasal işlemlerinde çözüm odaklı hukuki hizmet sunuyoruz.

Müvekkil Yorumları
Hukuki Çözümlerimiz
Aile ve Boşanma Hukuku

Aile ve Boşanma Hukuku

Tecrübeli Bir Ekiple Haklarınızı ve Ailenizi Koruyun!

Bilgi Al
Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

20 yıllık hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal davalara özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
15 Branşta Hukuki Destek
15000’den Fazla Müvekkil

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

20 yılı aşkın hukuki danışmanlık ve dava çözümleri deneyimi, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadrosu ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Hukuki çözümlerde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet ve uzmanlık sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde hukuki danışmanlık almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

Müvekkil Önceliği

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin haklarını ve itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Hukuki danışmanlık sürecinin başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorularınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak Aile ve Boşanma Hukuku alanında; eşlerin arasında yapılacak mal rejimi sözleşmelerinin hazırlanması, taraflar arası protokol düzenlenmesi, nişanın bozulmasından kaynaklı maddi ve manevi zarar davalarının takibi, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarının takibi, boşanmadan sonra mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi, velayet ve nafaka hükümlerine aykırı davranılmasına karşı hukuki işlemlerin yapılması, evlilik dışı doğan çocuk ile baba arasında soy bağının kurulması, aile içi şiddet durumunda tedbir kararının istenmesi, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü gibi konular ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Aile ve Boşanma hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Danışmanlık Talebi