Av. Eylem Beyza Deniz

Avukat

Bankacılık Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında uzman olan Avukat Eylem Beyza Deniz, Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur.devamını oku

4

YILLIK DENEYİM

5

MAKALE

200

MÜVEKKİL

avukat eylem beyza deniz

Hukuki Sorunlarınıza Uzman Çözümler!

Avukat Eylem Beyza Deniz – Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu

Müvekkil odaklı yaklaşımımız, yenilikçi ve uzlaştırıcı çözümlerimizle alanında uzman avukatlarımızın danışmanlığında sizlere danışmanlık ve avukatlık yapıyoruz. Deneyimli avukatlarımızdan Eylem Beyza Deniz’ı yakından tanıyın…

eylem beyza deniz avukat

Uluslararası Yaklaşım

Hukukun her alanında evrensel esaslara ve uluslararası standartlara uygun, sonuca yönelik ve etkin bir hizmet yaklaşımı sunmaktayız.

eylem beyza deniz

Stratejik Çözümler

Profesyonel dava yönetimi ve hukuki yeniliklerin takibi ile doğru stratejiler kurarak hızlı aksiyon alacağımız etkili ve sağlam adımlar atmaktayız.

avukat eylem beyza deniz kimdir

Hukuki Danışmanlık

Her türlü hukuki işlemleriniz için konusunda uzman avukatlarımızla online ve yüz yüze hukuki danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

Alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuzla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

20 yılı aşkın hukuki danışmanlık ve dava çözümleri deneyimi, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadrosu ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Hukuki çözümlerde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet ve uzmanlık sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde hukuki danışmanlık almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

iş hukuku avukatı

Müvekkil Önceliği

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin haklarını ve itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Hukuki danışmanlık sürecinin başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorularınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Avukat Eylem Beyza Deniz’in Uzmanlık Alanları

Ticaret hukukundan iş hukukuna kadar farklı alanlarda avukatlık hizmeti veren Avukat Eylem Beyza Deniz’in uzmanlık alanlarını inceleyin, danışmanlık hizmeti almak için avukatınıza ulaşın...

avukat eylem beyza deniz uzmanlık

Uzman Danışmanlık ve Dava Takibi

Etkili Stratejiler, Güvenilir Hukuki Hizmetlerle Haklarınızı Koruyoruz!

Avukat Eylem Beyza Deniz Kimdir?
avukat eylem beyza deniz kimdir

Avukat Eylem Beyza Deniz Kimdir?

Avukat Eylem Beyza Deniz, Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukat Eylem Beyza Deniz, başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından stajlarını tamamlayarak avukat unvanını almıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Eylem Beyza Deniz, Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu’nda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Müvekkillerine güvenilir ve ihtiyaçlarına yönelik avukatlık hizmeti vermek için çalışan Avukat Eylem Beyza Deniz, farklı uzmanlık alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında alanıyla ilgili kendini geliştiren Avukat Eylem Beyza Deniz, staj yaptığı ve çalıştığı kurumlarda deneyim kazanmıştır.

Avukat Eylem Beyza Deniz; Portakal Hukuk Bürosu, Gezer Hukuk ve Danışmanlık, Aydın Yıldırır Hukuk Bürosunda stajyer avukat olarak görev yapmış, iş hukuku, aile hukuku, tazminat hukuku, ticaret hukuku başta olmak üzere farklı hukuk dallarında deneyim kazanmıştır.

Avukat Eylem Beyza Deniz, müvekkillerine daha iyi hizmet sunabilmek için Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu’nun kadrosuna katılmıştır.

Makaleler
eylem beyza deniz deneyim
eylem beyza deniz hizmetler

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Avukat Eylem Beyza Deniz, farklı hukuk branşlarında müvekkillerinin şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Kira Hukuku, Borçlar Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku gibi alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti almak isteyen müvekkillerine uzman desteği sağlamaktadır.

Siz de hukuki problemleriniz ve itilaflarınız için deneyimli bir ekipten destek almak istiyorsanız avukatımız Eylem Beyza Deniz ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Avukat Eylem Beyza Deniz İle İletişime Geç!

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, Fikri ve Sınai Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması alanlarında hizmet vermekteyiz.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Eylem Beyza Deniz
Eylem Beyza Deniz +90 (212) 217 33 00