Av. Umut Kemal Yıldırır

Avukat

İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Nüfus ve Taşınmaz Hukuku alanlarında uzman olan Avukat Umut Kemal Yıldırır, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

25

YILLIK DENEYİM

40

MAKALE

4000

MÜVEKKİL

avukat umut kemal yıldırır

Hukuki Sorunlarınıza Uzman Çözümler!

Avukat Umut Kemal Yıldırır – Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu

Müvekkil odaklı yaklaşımımız, yenilikçi ve uzlaştırıcı çözümlerimizle alanında uzman avukatlarımızın danışmanlığında sizlere danışmanlık ve avukatlık yapıyoruz. Deneyimli avukatlarımızdan Umut Kemal Yıldırır’ı yakından tanıyın…

umut kemal yıldırır avukat

Uluslararası Yaklaşım

Hukukun her alanında evrensel esaslara ve uluslararası standartlara uygun, sonuca yönelik ve etkin bir hizmet yaklaşımı sunmaktayız.

umut kemal yıldırır

Stratejik Çözümler

Profesyonel dava yönetimi ve hukuki yeniliklerin takibi ile doğru stratejiler kurarak hızlı aksiyon alacağımız etkili ve sağlam adımlar atmaktayız.

avukat kemal yıldırır

Hukuki Danışmanlık

Her türlü hukuki işlemleriniz için konusunda uzman avukatlarımızla online ve yüz yüze hukuki danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

Alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuzla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

20 yılı aşkın hukuki danışmanlık ve dava çözümleri deneyimi, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadrosu ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Hukuki çözümlerde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet ve uzmanlık sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde hukuki danışmanlık almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

en iyi avukat

Müvekkil Önceliği

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin haklarını ve itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Hukuki danışmanlık sürecinin başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorularınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Avukat Umut Kemal Yıldırır’ın Uzmanlık Alanları

25 yıllık deneyimi ve profesyonelliği ile müvekkillerine danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren Avukat Umut Kemal Yıldırır’ın uzmanlık alanlarını inceleyin, yasal süreçlerde işi ehline bırakın…

avukat tavsiye

Uzman Danışmanlık ve Dava Takibi

Etkili Stratejiler, Güvenilir Hukuki Hizmetlerle Haklarınızı Koruyoruz!

Avukat Umut Kemal Yıldırır Kimdir?
avukat umut kemal yıldırır kimdir

Avukat Umut Kemal Yıldırır Kimdir?

Alanının başarılı isimlerinden olan Avukat Umut Kemal Yıldırır, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukat Umut Kemal Yıldırır, başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından müvekkillerine hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Barosu üyesi olan Umut Kemal Yıldırır, kurucusu olduğu Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu’nda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Müvekkillerine sağlıklı hukuki çözümler sunarak maddi ve manevi kazançlarını öncelikli tutan Avukat Umut Kemal Yıldırır ile tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Uzmanlık alanlarıyla ilgili çalışmalarda bulunan, yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapan Avukat Umut Kemal Yıldırır farklı hukuk dallarında hizmet vermektedir.

Avukat Umut Kemal Yıldırır, hukuki gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarına uygulamış, meslek hayatı süresince seminer, konferans ve kongrelere katılarak kendini geliştirmeye özen göstermiştir. Tazminat ve İş Hukuku alanında çalışmalarda bulunmuştur.

Müvekkillerine daha iyi hizmet sunabilmek için Aydın & Yıldırır Hukuk Bürosu’nu kurmuş ve binlerce kişinin danışmanlığını yapmıştır.

Makaleler
umut kemal yıldırır
avukat kemal yıldırır hizmetler

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Avukat Umut Kemal Yıldırır, farklı hukuk branşlarında müvekkillerinin itilaf ve uyuşmazlıklarına çözüm sunmaktadır.

İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve Taşınmaz Hukuku alanlarında danışmanlık ve avukatlık hizmeti almak isteyen müvekkillerine uzman desteği sağlamaktadır. İngilizce bilen Avukat Umut Kemal Yıldırır, yurt içi ve yurt dışı davalarda müvekkillerini temsil etmektedir.

Siz de hukuki problemleriniz ve itilaflarınız için deneyimli bir ekipten destek almak istiyorsanız avukatımız Umut Kemal Yıldırır ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Avukat Umut Kemal Yıldırır İle İletişime Geç!

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, Fikri ve Sınai Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması alanlarında hizmet vermekteyiz.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Umut Kemal Yıldırır
Umut Kemal Yıldırır +90 (212) 217 33 00