İletişime Geç
İletişime Geç +90 (850) 241 95 08

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Türk Vatandaşlığına Geçişte Uzman Desteği!

Genç nüfusu, dinamizmi ve gelişen ekonomisi ile ilgi çeken ülkemizin vatandaşı olmak isteyen yabancılar için danışmanlık yapmaktayız.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak; yabancılar ve vatandaşlık hukukuna ilişkin her türlü danışmanlık hizmetleri veriyor, çalışma izni başvuruları, gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemleri, ikamet izinleri ve bu izinlerin uzatılması, yabancıların miras hukukuna ilişkin işlemlerinin yapılması, Türk vatandaşlığına geçiş ve vatandaşlığın kaybı işlemlerinde müvekkillerimize destek oluyoruz.

Yabancıların Türkiye’deki haklarıyla ilgili her türlü idari ve hukuki işlemleri uzman kadromuzla yönetiyoruz!

Yabancı vatandaşların ikamet izni, çalışma izni ve vatandaşlık başvuruları süreçlerinde hukuki danışmanlık alması daha hızlı sonuç elde etmeleri için önemlidir.

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Türkiye’de yatırım yapmak ve çalışmak isteyen yabancılara Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak hukuki danışmanlık yapmaktayız.

Yabancı yatırımcıların hukuka uygun şekilde yatırım yapmaları, şirket ve ticari işletme açmaları konusunda danışmanlık yaparken Türkiye’de çalışmak isteyen yabancılar için Uluslararası İşgücü Kanunu çerçevesinde çalışma izinlerinin alınması, çalışma izin uzatım başvurusunun yapılması, takibi ve sonuçlandırılması konularında yasal prosedürlere uygun avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizdeki yabancıl vatandaşlarımız için idari ve adli makamlar nezdinde hak ve özgürlüklerinin sağlanması için profesyonel destek sunuyoruz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Türkiye’ye yerleşmek ve vatandaşlık almak isteyen yabancılar için Türk vatandaşı olma sürecini yürütmekte ve hukuki işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de yaşamak isteyen yabancıların oturma izni ve oturma izni uzatma başvurularının ve takibinin yapılması, 5901 Sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu kapsamında vatandaşlık başvuru işlemlerinin yapılması, takibi ve sonuçlandırılması, vatandaşlıktan çıkma işlemleri, kısa ve uzun dönem ikamet izni işlemleri, gayrimenkul alım-satım ve kiralama, miras hukuku işlemleri için çözüm sunuyoruz.

Ülkemize yerleşme arzusu olan yabancılara; vatandaşlık başvurusundan dava işlemlerinin yürütülmesine süreç takibinden sonuçlandırmaya kadar tam kapsamlı hizmet veriyoruz.

Müvekkil Yorumları
Hukuki Çözümlerimiz
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Türk Vatandaşı Olmak İsteyenler İçin Hukuki Destek!

Bilgi Al
Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

20 yıllık hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal davalara özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
15 Branşta Hukuki Destek
15000’den Fazla Müvekkil

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

20 yılı aşkın hukuki danışmanlık ve dava çözümleri deneyimi, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadrosu ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Hukuki çözümlerde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet ve uzmanlık sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde hukuki danışmanlık almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

Müvekkil Önceliği

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin haklarını ve itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Hukuki danışmanlık sürecinin başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorularınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku kapsamında; oturma izni ve nu izinlerin uzatılması, çalışma izni başvuruları, gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemleri, ikamet izinleri ve bu izinlerin uzatılması, yabancıların miras hukukuna ilişkin işlemlerinin yapılması, Türk vatandaşlığına geçiş ve vatandaşlığın kaybı işlemlerinde müvekkillerimize destek oluyoruz.

Aydın ve Yıldırır Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Danışmanlık Talebi